Praca Spawacz MIG MAG Głogów / Operator KUKA | Ogłoszenia Głogów
Ogłoszenia wrocław, Praca, Ogłoszenia Nowa sól, Praca

Praca Spawacz MIG MAG Głogów / Operator KUKA

Data publikacji: Maj 16, 2018 11:54 am | Imię: Rekrutacja | Położenie: Głogów

Spawacz MIG/ MAG

Miejsce pracy: Głogów

Opis stanowiska:

Praca w dziale utrzymania ruchu,
Rozwiązywanie problemów w dziale utrzymania ruchu,
Obsługa robota spawalniczego KUKA.

Wymagania:

Umiejętność obsługi robotów KUKA lub pokrewnego – mile widziane,
Znajomość spawania MIG MAG aluminium – warunek konieczny,
Posiadane doświadczenie w pracy przy utrzymaniu ruchu.

Oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Realizację ciekawych i ambitnych projektów,
Niezbędne narzędzia pracy,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Szkolenia dla osób, które nie miały doświadczenia z robotami KUKA, ale chciałyby się rozwijać w tym kierunku.

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia

Zostaw komentarz