Ogłoszenia wrocław, Praca, Ogłoszenia Nowa sól, Praca

 

Robex – laweta – Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, k

Data publikacji: Maj 11, 2018 2:07 pm | Imię: Robert | Cena: 100 zł | Telefon: 504950615

Robex – laweta – Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, k Robex – laweta – Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, k Robex – laweta – Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, k Robex – laweta – Ojrzeń, Płońsk, Ciechanów, k
 

Masz wątpliwość z kondycją swojego osobówki? Brałeś uczestnictwo w wypadku czy innej niespodziewanej kolizji drogowej w województwie mazowieckim? Pomoc Drogowa P.H.U Robex utworzona przez Roberta Staworko przedsięweźmie każde zadanie. Pomoc drogowa P.H.U Robex pracuje całodobowo w 7 dni w tygodniu.

Firma P.H.U Robex specjalizuje się w skutecznej asyście drogowej pojazdów osobowych, dostawczych, terenowych, a także jednośladach i busów z niezawodnym wyposażeniem i jak najkrótszym czasem oczekiwania na obszarach oraz w okolicach Ojrzeń, Ciechanów, Płońsk oraz drogi krajowej nr 7. Poza tym zakład pomocy drogowej rozporządza w swojej podaży przewóz ciągników rolniczych, przyczep, wózków widłowych, jak i innych produktów, które da się zabrać na lawetę typu: palety, stal lub drewno. Usługi transportowe lawetą zaopatrzoną w wyciągarkę dostarczane są na terenie całego kraju!

Najistotniejsze atuty firmy to strefa miejska do 100 km, jak i współpraca z wieloma organizacjami asistance a przede wszystkim firma P.H.U Robex ma rywalizujące ceny!.

W zamiarze zaznajomienia się bliżej z ofertą czy innych pytań odwiedź stronę internetową robex-pomocdrogowa.pl/ lub bezpośrednio skontaktuj się z nami:

P.H.U „ROBEX”
ul. Pułtuska 54
06-456 Ojrzeń (koło Ciechanowa)

Podziel się: Twitter | Facebook | Email

Zgłoś nadużycie, bądź spam

Skontaktuj się z autorem ogłoszenia
Zostaw komentarz